Badminton klub Pišece
 

Regijsko badmintonsko tekmovanje

 

BREŽICE "Pokoronsko stanje nam daje upanje in veselje za nadaljevalno delo, ker se nam je število redno vadečih občutno povečalo. Z novim šolskim letom bomo že ob obstoječem delu na OŠ Globoko, kjer že delamo vrsto leto imeli še na tri druge osnovne šole v naši občini in prvič bomo pričeli redno vadbo tudi zunaj naše občine," dodajajo v Badmitnon klubu Pišece.

Rezultati

V kategoriji Pionirji A je 1. mesto osvojil Jan Hotko, drugo Mark Matjašič, tretje pa Žan Matjašič. V Pionirji B je zmagal Mark Matjašič, drugo mesto je osvojil Žiga Vegelj, tretje pa Louro Barlič. V kategoriji U15 je med fanti prvo mesto osvojil Blaž Plevnik, drugo Nej Bizjan, tretje Mihael Škof, pri dekletih pa je prvo mesto osvojila Laura Mataln Gerjevič, drugo mesto Brina Mijatovič, tretja je bila Tea Šuler.

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com