Badminton klub Pišece

V soboto, 19. 6. 2021, je v Lendavi potekal prvi od treh turnirjev za slovensko jakostno lestvico do 11 let, na katerem je odlično nastopil Mihael Škof Vrabec, član BK Pišece.

V disciplini fantje posamezno do 11 let je v težki skupini zasedel tretje mesto, kar je na koncu zadostovalo za skupno sedmo mesto na državnem turnirju. Več sreče in boljše igre pa sta skupaj s soigralcem Žanom Kirmom iz BK Mirna pokazala v kategoriji dvojic do 11 let, saj sta osvojila odlično tretje mesto.

S takšnim rezultatom se je klub iz Pišec zopet vrnil med dobitnike medalj na najvišjem klubskem državnem nivoju in s tem pokazal, da so se v koronskem in pokoronskem času dobro in kvalitetno pripravljali. To je bil tudi zadnji mladinski turnir pred začetkom poletnih počitnic, ostaja samo še zaključni članski turnir, ki bo v soboto, 26. 6., na tradicionalnem kamp prostoru kluba na Murterju.