Badminton klub Pišece

Konec meseca januarja je tradicionalno rezervirano za turnir bratstva in enotnosti, ki je trenutno eden od največjih turnirjev v Sloveniji. Tudi letos se ga je udeležilo skoraj 200. tekmovalvec iz 6.držav. turnir je potekal v veliki športni dvorani ( A in B kategorija ) ter manjši športni dvorani Gimnazije Brežice ( C in D kategorija ). Zaradi velikega klubskega organizacijskega zalogaja na tem domačem turnirju ni v prvem planu rezultat temveč kako najbojše izpeljati turnir. Letošnjega domačega turnirja so se od domačih igralcev udeležili le najboljši, ki so se uvrstili skozi domače kvalifikacije. Najboljše se je odrezal Tadej Škof, ki je skupaj z Goran Ferenčakom osvojil prvo mesto v kategoriji MDC ter s tem napovedal resno kandidaturo za skupno zmago v ADA badminton ligi. Dobro igro je v kategoriji MDA pokazal tudi Toni Hotko skupaj z Matija Hranilovičem, ki sta na koncu osvojila peto mesto. Izpostaviti moramo še četrto mesto Borut Špeharja v kategoriji MSD. Medtem ko so Enej Janjanin, Dejan Mikuš ter Domen Rožman v kategoriji MSC obstali že v skupinskem delu. Na spodnjih dveh povezavah lahko pogledate video zapis turnirja in celotne rezultate: