Badminton klub Pišece

Še natanko 100.dni nas loči od 7.turnirja bratstva in enotnosti 2019,ki bo soboto 27.1.2019 v športni dvorani Brežice ter Gimnaziji Brežice. Podelitev nagrad in zabava z živo glasbo bo v večnamenski dvorani Pišece. Prve nagrade bomo podelili že na martinovo soboto, ko bo v športni dvorani OŠ Pišece mednarodni turnir.

V obdelavi so še slike iz včerajšnjega turnirja iz Zagreba. Vse pihvale ekipi BK Flexa na odlično izpeljanem turnirju. Naša članska ekipa se žal tokrat vrača brez medalje še najbližje je bil Enej Janjanin, ki je v kategoriji MSD osvojil nehvaležno četrto mesto.
Na spodnjem linku si lahko pogledate vse rezultate.
#badmintonconecktpeople

Fotografija osebe Badminton Klub Pišece.

V soboto 22.9.18 se je v Opatiji odvijal prvi letošnji turnir serije ADA badminton lige. Nastopilo je 154.igralcev iz štirih držav.
Najboljši od domačih igralcev je bil Toni Hotko, ki je skupaj z Silvano Cvitkovič osvojil tretje mesto v kategoriji moški dvojice A. Enej Janjanin je v kategoriji moški posamezno D obstal v četrtfinalu tako kot tudi Gregor Stermecki.