V nedeljo 26.12.2021 bomo organizirali zadnji letošnji turnir.

- ob 16.uri prihod DEDKA MRAZA

- ob 17.uri turnir za člane

Za vse udeležence klub pripravlja presenečenje!

Turmirdedekmraz1

Medtem ko se je Matej boril v Mengšu se je eden od najmlajših članov udeležil velikega mednarodnega turnirja za pokal Srebrne žogice Lendave. Žal je koronski čas letošnji turnir oklestil in je bil zgolj enodneven a kjub temu so prišli najboljši mladi igralci iz celotne Slovenije. Miahel Škof je v skupinskem delu izgubil vse tri tekme in se je na koncu boril za tolažilna mesta. Dobil je veliko pozitivnih izkušenj za prihajajoče državno prvenstvo do 13.let, ki bo sredi meseca decembra v Ljubljani.

V soboto je v Ljubljani potekal drugi turnir ADA sezone 2021 / 2022 na katerem je nastopilo 190. igralcev iz Srbije, BIH, Hrvaške, Nemčije in Slovenije.
Tono Hotko je skupaj z Jure Staničem slavil zmago v kategoriji moške dvojice A. Bojan Hotko in Dejan Mikuš sta osvojila odlično tretje mesto v kategoriji moški posamezno D. Matej Ogorevc je v kategoriji moški posamezno D žal obstal že v skupinskem delu ter tako osvojili deveto mesto. Bojan Hotko in Matej Ogorevc sta se pomerila tudi v igri dvojic C vendar izgubila že obe tekme v skupinskem delu.

V soboto, 13.11.2021 je v športnem centru Harmonija potekal tradicionalni mednarodni odprti turnir Mengeš na katerem je od domačih igralcev nastopil zgolj Matej Ogorevc. Kljub dokaj težkim časom je nastopilo več kot 60.igralcev iz Hrvaške in Slovenije. Matej je v konkurenci moški posamezno B začel odlično saj je skupinski del zapustil kot zmagovalec skupine nato pa v četrtfinalu moral priznati premoč svojem nasprotinku iz Mengša ter tako osvojil skupno peto mesto. Kljub malo grenkim izkušnjam iz Mengša je Matej potrdil svojo dobro formo ter si je za cilj do konca leta zadal osvojiti medaljo v Sarajevu.

V nedeljo 31.10.2021 smo člani Badmintona kluba Pišece oranizirali večer posvečen bučam in čarovnicam.

Prvo so na igrišče stopili mladi člani do 15.let na prav posebnem Halloween turnirju. Udeležba je sicer bila manjša od pričakovanega a kljub temu se je udeležilo 8.mladih igralcev iz kluba. Zmago je slavil Anej Sušin pred Nej Bizjanom ter Mihael Škofom. Po končanem turnirju so morali še vsi otroci narediti lastno sliko na temo noč čarovnic.

Za konec večera pa se je odvil še članski odprti turnir. V posamezno je zmago slavil Toni Hotko pred Alen Mijatovićem ter Luko Stjeljo. Za konec družabnega večera pa se je odvijal še turnir naključnih dvojic. Zmago sta slavila Tadej Škof / Luka Stjelja. Drugo mesto sta osvojila Tine Albreht / Gordana Seničić Hanžek ter tretja Toni Hotko / Alen Mijatović.

V Badminton klubu Pišece zelo aktivni pred in med šolskimi počitnicami (posavskiobzornik.si)