Badminton klub Pišece

Danes je v Max centru Zagreb potekal tradicionalni Servus Zagreb turnir na katerem je sodelovalo več kot 200.igralcev iz celotne regije. Najprej so na sceno stopili naši najmlajši v kategoriji dečki U - 16. V zelo izenačeni konkurenci je zmago slavil Liam Toni Šironjič pred Svit Rožmanom ter Aljaž Ogorevcem ( vsi trije BK Pišece ). V kategoriji moški posamezno C je David Ilinčić osvojil drugo mesto. V kategoriji mešane dvojice A je Toni Hotko osvojil drugo mesto ter v kategoriji moških dvojic A  nehvaležno četrto mesto medtem ko je Tadej Škof izpadel v četrt finalu.

V soboto, 9.11.19 je v športnem centru Harmonija organiziran prvi turnir " Lige pod Kamniškimi Alpami " na katerem je sodelovalo več kot 100. igralcev iz Hrvaške in Slovenije. Odlično je natopil Toni Hotko v kategoriji moške dvojice A je skupaj z Matija Hranilovićem osvojil zlato medtem ko je v konkurenci mešanih dvojic osvojil bron z Andreo Kralj.

V soboto, 19.10.2019 je v badminton centru Celje potekal že 10. tradicionalni turnir za zlato žogico Celja. Dopoldanski čas je bil rezerviran za Li-ning mladinsko ligo. V kategoriji U-16 je svojo prvo zmago osvojil naš Svit Rožman pred Aljaž Ogorevcem medtem ko je Timi Preskar osvojil sedmo mesto.

Popoldanski čas pa je bil rezerviran za člana. V kategoriji moške dvojice A sta Tadej Škof in David Ilinčič obstala že v skupinskem delu. V konkurenci moški posamezno C pa je Dejan Mikuš prišel vse do finala v katerem je pa nesrečno izgubil. David Iličič je kljub solidni igri obstal v skupinskem delu.

V soboto 26.10.2019 je v športnem centru Slodes potekal tradicionalni Baograd BGD ADA open na katerem je sodelovalo več kot 180. igralcev iz 9.držav. Dokaj številna odprava domačega kluba je pomenilo večjo možnost za vrhunski rezultat. V kategoriji moške dvojice A je Toni Hotko skupaj z Matija Hranilovičem zmagal še na drugem letošnjem turnirju ADA lige.Dobro formo je Toni pokazal tudi v kategoriji mešanih dvojic kjer je osvojil peto mesto. David Ilinčič je v kategoriji moški posamezno D osvojil drugo mesto ter tako prevzel skupno prvo mesto na lestvici ADA lige v svoji kategoriji.

Za nami je še 18. izvedba mednarodnega badmintonskega turnirja MOPi. Več kot 50.igralcev iz Hrvaške in Slovenije. Tri medalje ostale v domači vitrini.

Toni Hotko in Lara Dujmič sta v kategoriji mešane dvojice A zmagala. Prav tako je zmagal Tadej Škof skupaj z Jure Kelherjem v kategoriji moške dvojice A. David Ilinčič pa je v kategoriji moški posamezno C osvojil drugo mesto. Naslednji turnir je čez 14.dni v Celju