Badminton klub Pišece

Že tretjo sezono povrsti se za konec sezone zberejo najboljši badmintonisti na Murteru kjer naš klub organizira turnir s piknikom. Letošnjega turnirja se je udeležilo več kot 70. igralcev iz celotne regije. V zelo močni in izenačeni konkurenci je v kategoriji moški posamezno slavil Toni Hotko. Tudi v kategoriji dečkov je slavil naš član in sicer Aljaž Ogorevc medtem ko sta v edinstveni kategoriji naključnih dvojic Hotko in Horžen osvojila tretje mesto.

Tako Tadej Škof kot župan občine Murter in direktorica TZM so potrdili, da se bodo za naslednjo sezono še bolj angažirali glede organizacije turnirja.

Že 28.let zapored poteka v Rijeki parski turnir " Željka Badjuka ". Letos so se turnirja udeležila Toni Hotko, David Ilinčič in Tadej Škof. V kategoriji mešanih dvojic sta Toni Hotko in Lara Dujmić osvojila prvo mesto medtem ko sta dvojica Škof - Ilinčič osvojila peto mesto.

Kljub prazničnem vzdušju je danes za naše člane aktivna sobota. Toni Hotko je v Bjelovarju v kategoriji moški dvojice skupaj z Tine Albrechtom zmagal turnir medtem ko je Tadej Škof skupaj z Mario Milešičem osvojil v kategoriji dvojice B nehvaležno četrto mesto.

V Mengšu pa je potekal finale Alpske lige na katerem je solidno nastopil Dejan Mikuš, ki je osvojil peto mesto.

#preprostonajboljši

Za nami je finale ADA Badminton lige v sezoni 2018/2019. Svoj mednarodni ADA prvenec je doživel David Ilinčić, ki je v kategoriji moški posamezno D osvojil prvo mesto. Enej Janjanin je obstal v četrt finalu medtem ko je Gregor Stermecki obstal že v skupinskem delu. Toni Hotko je skupaj z Matija Hranilovičem BK Muđimurje v kategoriji moške dvojice A osvojil četro mesto.
Na podelitvi celotno sezono ADA lige je Enej Janjanin osvojil odlično tretje mesto kar so bile edine letošnje stopničke za novinca v ligi.

Po desetih letih je zopet na Slovenski obali potekal mednarodni badminton turnir v organizaciji BK Brki Izola. Prijavilo se je več kot 90.igralcev iz Hrvaške in Slovenije.
V kategoriji moške dvojice A sta zmago slavila dvojica Toni Hotko - Matija Hranilović BK Međimurje. Dobro igro je pokazal tudi Dejan Mikuš, ki je v kategoriji moški posamezno C osvojil nehvaležno četrto mesto.
Za konec pa še velika pohvala za organizatorje in vidimo se naslednjo sezono.