Badminton klub Pišece

Letošnjega odprtega prvenstva Bjelovarja se je udeležilo več kot 70.igralcev iz Hrvaške in Slovenije. Člani našega kluba so igrali zgolj v eni kategoriji in še to zelo uspešno. Toni Hotko je po dolgem času igral v kategoriji moški posamezno A ter osvojil drugo mesto medtem ko je Matija Hranilović osvojil bron. Tadej Škof je obstal že v skupinskem delu.

V soboto 23.11.2019 je v športnem centru Bit Ljubljana potekal 3. krog ADA badminton lige. Sodelovalo je rekordno število oziroma 280. igralk in igralcev iz 9.držav. Na turnirju je sodelovalo tudi večje število domačih igralcev. Najboljše se je odrezal Toni Hotko, ki je skupaj z Matija Hranilovičem v kategoriji moške dvojice A osvojil drugo mesto. Solidno je nostopil tudi Dejan Mikuš v konkurenci moških dvojic C saj je prišel vse do četrtfinala. Medtem ko sta Enej Janjanin in David Ilinčič v kategoriji moški posamezno D razočarala in na koncu osvojila deveto mesto.

V soboto, 9.11.19 je v športnem centru Harmonija organiziran prvi turnir " Lige pod Kamniškimi Alpami " na katerem je sodelovalo več kot 100. igralcev iz Hrvaške in Slovenije. Odlično je natopil Toni Hotko v kategoriji moške dvojice A je skupaj z Matija Hranilovićem osvojil zlato medtem ko je v konkurenci mešanih dvojic osvojil bron z Andreo Kralj.

Danes je v Max centru Zagreb potekal tradicionalni Servus Zagreb turnir na katerem je sodelovalo več kot 200.igralcev iz celotne regije. Najprej so na sceno stopili naši najmlajši v kategoriji dečki U - 16. V zelo izenačeni konkurenci je zmago slavil Liam Toni Šironjič pred Svit Rožmanom ter Aljaž Ogorevcem ( vsi trije BK Pišece ). V kategoriji moški posamezno C je David Ilinčić osvojil drugo mesto. V kategoriji mešane dvojice A je Toni Hotko osvojil drugo mesto ter v kategoriji moških dvojic A  nehvaležno četrto mesto medtem ko je Tadej Škof izpadel v četrt finalu.

V soboto 26.10.2019 je v športnem centru Slodes potekal tradicionalni Baograd BGD ADA open na katerem je sodelovalo več kot 180. igralcev iz 9.držav. Dokaj številna odprava domačega kluba je pomenilo večjo možnost za vrhunski rezultat. V kategoriji moške dvojice A je Toni Hotko skupaj z Matija Hranilovičem zmagal še na drugem letošnjem turnirju ADA lige.Dobro formo je Toni pokazal tudi v kategoriji mešanih dvojic kjer je osvojil peto mesto. David Ilinčič je v kategoriji moški posamezno D osvojil drugo mesto ter tako prevzel skupno prvo mesto na lestvici ADA lige v svoji kategoriji.